Zabiegi na twarz

JAPOŃSKI RYTUAŁ MASAŻU TWARZY

Znany też jako niechirurgiczny lifting twarzy, jest to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu oraz duża dawka relaksacji, która poprzez swoją złożoność i intensywność technik manulanych działa na głębsze partie skóry i mięśni. Zabieg polega na różnorodności bodźców. Początek masażu stanowi część relaksacji która wprowadza w stan odprężenia, pozwala na uwolnienie ciała z napięć i tym samym pozwala przejść w intensywniejszą część masażu , która stymuluje skórę i jej składowe do efektu liftingu. Wspomaganie drenażu limfatycznego działa na oczyszczanie i odżywienie skóry, co w efekcie daje nam poprawę jakości i naprawę skóry. Kolejna część wzmacnia mięśnie, aktywuje mikrokrążenie uwalnia toksyny, stymuluje produkcje kolagenu oraz akupresura która oddziałuje na organy wewnętrzne.

Czas trwania zabiegu

60 min

Wskazania
potrzeba głębokiego relaksu oraz liftingu, utrata jędrności, cera dojrzała, napięciowe bóle głowy, uczucie "ciężkich oczu", niedotlenienie cery.
Przeciwwskazania
ostre stany zapalne organizmu, stany zapalne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, po ekstrakcji zęba (po 7 dniach), po implancie zęba (po 1 miesiącu), iniekcja kwasem hialuronowym (po 6 tygodniach), iniekcja botuliną (po 2 tygodniach), nici liftingujące z haczykami (po 6 miesiącach), po mezoterapii igłowej (po 3 dniach), po zabiegach laserowych, kwasach, dermorollerach.
Efekty
stymulacja produkcji składników skóry takich jak kolagen i elastyna, oczyszczenie tkanek z toksyn, zmniejszenie efektu stażenia się skóry, niwelacja napięcia mięśni mimicznych powodujących zmarszczki, dotlenienie komórek.
Cena

200 zł

Zabiegi nawilżające

Zabiegi odmładzające

Zabiegi na lato