STYLIZACJA BRWI I RZĘS/ MAKIJAŻ

henna :
Brwi/rzęs 15zł
Brwi + Rzęsy 30 zł
Brwi z regulacją 25 zł
Brwi + rzęsy+ regulacja 35 zł
Regulacja/woskiem/z geometrią 15/25/40 zł
Henna Brow/Laminacja Brwi 95 zł
Trwała na rzęsy 90,00 zł
Rzęsy 1:1 140 zł
Kępki rzęs 30 zł

HENNA BROW

Jest to innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji brwi, która jest oparta na naturalnych składnikach. Dzięki tej stylizacji kolor i kształt Twoich brwi będzie uwydatniony, a włoski będą odżywione i staną się silniejsze. W stylizację wchodzi: oczyszczanie, pielęgnacja, architektura, mapowanie, koloryzacja Wonder Lashes Brow Henna, depilacja, strzyżenie, stylizacja brwi. Przy regularnym stosowaniu zauważalne efekty porostu włosów. Czas trwania stylizacji: 1-1,5h Trwałość stylizacji: do 14 dni na skórze, do 6 tygodni na włoskach.

Sekret henny tkwi w specjalnej formule naturalnych składników. Pozwalają one zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę Henna jednocześnie dba o słabe, zniszczone włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60 %. Duża gama kolorów umożliwia dobranie idealnego koloru do typu urody i preferencji klienta itp. Polecana zarówno dla kobiet i mężczyzn….
Czas trwania stylizacji

1-1,5h

Trwałość stylizacji do 14 dni na skórze, do 6 tygodni na włoskach
Wskazania
słabo odżywione włoski oraz ich słaby wzrost, jasne brwi, rzadkie włoski.
Przeciwwskazania
stany zapalne oczu, powiek i okolic brwi, choroby skórne, otarcia, urazy, opuchlizna, poparzenia słoneczne, niedawno wykonane zabiegi złuszczające naskórek, tłusta cera, łuszczyca, zapalenie spojówek lub inne infekcje, niedawno przebyte zabiegi operacji oczu, twarzy, głowy, nadwrażliwość oczu, niedawno wykonane tatuaże/makijaż permanentny, wcześniejsze odczyny alergiczne.
Cena

95 zł

LAMINACJA BRWI

Jest to stylizacja, która polega na ujarzmieniu niesfornych włosków, które rosną w różnych kierunkach, nie trzymając kształtu, sprawiające efekt smutnych brwi. W stylizację wchodzi: oczyszczanie, pielęgnacja, nałożenie aktywatora w celu rozchyleniu łusek włosa, powleczenie brwi kreatyną - naturalną substancją o działaniu pielęgnacyjnym, architektura, mapowanie, farbowanie brwi, depilacja, strzyżenie, stylizacja brwi.
Czas trwania

1h

Trwałość stylizacji 1-1,5 miesiąca.
Wskazania
niesforne, źle układające się włoski, rosnące w złym kierunku, gęste brwi
Przeciwwskazania
brak przeciwwskazań
Cena

95 zł

Stylizacja rzęs 1:1

Stylizacja polega na doklejaniu pojedynczych syntetycznych rzęs do naturalnych, tak aby zagęścić linię rzęs i podkreślić naturalne piękno.
Czas trwania stylizacji

2-2,5h

Uzupełnienie po upływie 2,5tyg.: 1,5h
Dedykowany dla kobiet ceniących naturalność
Cena

140 zł

Geometria brwi z depilacją woskiem

Zabieg obejmuje:
* Architektura brwi z rysunkiem – dobór odpowiedniego kształtu brwi do twarzy,
*Koloryzacja brwi
* regulacja brwi za pomocą wosku
Czas trwania

40min

Makijaż okazjonalny

Czas trwania

60min

Cena

100 zł