SPOŁECZNIE

Przedsiębiorstwo Społeczne Sestra Sp. z o.o. prowadzące Salon Kosmetyczny Uroda Gwiazd opiera się na współdziałaniu z lokalnymi przedsiębiorstwami społecznymi oraz fundacjami które na co dzień pomagają swoim podopiecznym poprawić jakość ich życia.

Misją Fundacji jest kompleksowa pomoc mieszkańcom Częstochowy poprzez prowadzenie różnorodnych form wsparcia poprawiających jakość ich życia.

Braliśmy udział w projekcie Metamorfoz dla Kobiet.

Zadbaliśmy o wygląd Kobiet biorących udział w tym projekcie, zadbaliśmy o ich wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji w domu, nauczaliśmy jak poprawnie wykonać sobie makijaż.

W ramach projektu każda z uczestniczek mogła skorzystać z usług profesjonalnego zabiegu wykonanego w naszym gabinecie.

W efekcie końcowym, wykonywaliśmy Makijaż, na potrzeby finału projektu którym była sesja zdjęciowa.

Głównym celem Stowarzyszenia jest działalność na rzecz osób dotkniętych problemami chorób nowotworowych, w szczególności problemem nowotworu piersi, jak również, działalność na rzecz osób dotkniętych innymi schorzeniami piersi i innymi chorobami poza onkologicznymi oraz prowadzenie działań profilaktycznych  ukierunkowanych na poprawę warunków życia tych osób oraz zwiększenie uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym kraju.

Wielokrotnie wspomagaliśmy podopieczne, wykonując im Profesjonalny Makijaż podczas wydarzeń kulturalnych których były uczestniczkami oraz organizatorkami. Profesjonalny Makijaż pomógł im osiągnąć pewność siebie, która ułatwiła wielu Kobietom przełamać barierę wstydu, dzięki czemu swobodnie i pewne siebie  występowały na scenie.

Stowarzyszenie Hospicjum DAR SERCA zostało powołane do życia w roku 2000. Początkowo swoją działalnością statutową obejmowało wyłącznie dzieci z zaawansowaną chorobą nowotworową. Z uwagi jednak na stale rosną liczbę pacjentów i potrzebę opieki hospicyjnej, rozszerzono działalność obejmując również opieką chorych dorosłych.

Wspieramy Hospicjum m.in. podczas Balu Charytatywnego na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia.
Podczas Balu organizowane są m.in. licytacje oraz zbiórki, my do licytacji przekazujemy wartościowe Vouchery na Makijaż Permanentny.

ZABIEGI NA TWARZ

Sprawdź naszą ofertę!

KONTAKT

Skontaktuj się z Nami i umów się na wizytę!

Zabiegi nawilżające

Zabiegi odmładzające

Zabiegi na lato