Zabiegi na twarz

PEELING KAWITACYJNY est gen

Jest to zabieg przebiegający w wyniku zjawiska kawitacji ultradźwiękowej (w trakcie rozchodzenia się fali ultradźwiękowej, w ośrodkach płynnych wytwarza się w fazie rozrzedzenia podciśnienie) na powierzchni naskórka, pod wpływem którego dochodzi do złuszczania zrogowaciałych komórek warstwy rogowej. Efekt jest widoczny zaraz po zabiegu. Zabieg: oczyszczenie oraz przygotowanie twarzy, przystąpienie do zabiegu, pielęgnacja.

Czas trwania zabiegu

60 min

Częstotliwość zabiegu: 5-10 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Wskazania
każdy rodzaj skóry, zaskórniki otwarte i zamknięte, trądzik zaskórnikowo-grudkowy bez wykwitów ropnych, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, skóra zszarzała, słabo odżywiona, wymagająca złuszczenia i odświeżenia, szorstkość naskórka, płytkie przebarwienia, płytkie zmarszczki.
Przeciwwskazania
ciąża, podwyższona temperatura ciała, stany ropne skóry, nowotwory, obecność metalowych implantów w tkankach, choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i grzybiczym, epilepsja, rozrusznik serca, zaawansowana nerwica wegetatywna, niewydolność krążenia, niezakończony wzrost kostny, zapalenie stawów, osteoporoza.
Efekty
złuszczenie zrogowaciałego naskórka, częściowe usunięcie wydzieliny gruczołów łojowych, zanieczyszczeń oraz bakterii i grzybów, zmniejszenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych, usunięcie toksycznych substancji i resztki kosmetyków, stymulacja mikrokrążenia, poprawa zaopatrzenia komórek w tlen i składniki odżywcze, stymulacja fibroblastów do produkcji kwasu hialuronowego, kolagenu i innych składników macierzy pozakomórkowej, odblokowanie drobnych ujść gruczołów łojowych skóry i ułatwienie usuwania zawartych w nich mas rogowo-łojowych.
Cena

190 zł

Zabiegi nawilżające

Zabiegi odmładzające

Zabiegi na lato