MUKHABHYANGA

Ajurwedyjski masaż twarzy

Cena: 30zł / 20min

Pakiet: masaż głowy i twarzy 70zł / 1h

 

Mukabhyanga to pobudzający i rewitalizujący zabieg o działaniu oczyszczającym i peelingującym, obejmujący twarz, szyję oraz dekolt. Do masażu twarzy Mukabhyanga używa się naturalnych olei oraz kosmetyków wykonanych według tradycyjnych ajurwedyjskich receptur.

 

Tradycja ajurwedyjska opiera się na przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie sfery, nazywane są „marma”. Masaż Mukabhyanga opiera się na stymulowaniu właśnie tych punktów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję ciała i ducha jednocześnie. W efekcie skóra nabiera świeżości i promienieje, znikają ślady zmęczenia i stresu. W rezultacie twarz, szyja i dekolt wyglądają młodziej. Nie ma wątpliwości, że taki efekt przekłada się na większy optymizm i pewność siebie - nie tylko wśród kobiet.

 

Do zabiegu używane są specjalne, naturalne oleje i kosmetyki, przygotowane zgodnie z tradycyjnymi, ajurwedyjskimi recepturami, które dobierane są indywidualnie do rodzaju cery.