MASAŻ RELAKSACYJNY

Wykonywany na aromaterapeutycznym oleju
Cena: 50zł/ 30min

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje  na układ nerwowy – niweluje skutki stresu, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Z tego powodu ruchy w trakcie masażu wykonywane są spokojnie, rytmicznie i łagodnie, a ich zadaniem jest zrelaksować duszę i ciało.
 
Masaż wspaniale sprawdza się przy takich dolegliwościach jak: bóle głowy i pleców, zaburzenia koncentracji, depresja, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

 Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłych, naturalnych olei, które bezpośrednio rozprowadzane są na skórze. Masażowi towarzyszy specjalnie dobrana muzyka, która zwiększając poczucie komfortu, wprowadza miłą i harmonijną atmosferę. Dzięki zastosowaniu aromaterapii w gabinecie unosi się przyjemna woń olejków eterycznych.