LOMI LOMI

Tradycyjny masaż hawajski wykonywany przedramionami

Cena: 100zł/ 1h

CENA: 150ZŁ/ 1,5H

 

Lomi Lomi tłumaczone jest również jako „dotyk łapą zadowolonego kota”. To niezwykły zabieg o wieloletniej tradycji, który wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. W trakcie masażu organizm uwalnia się od wielu fizycznych i psychicznych blokad, ograniczeń, negatywnych wzorców i kompleksów.

 

Zalecany jest przy chronicznych bólach kręgosłupa, bólach mięśni i głowy, które są skutkami długotrwałego stresu lub przeżywanych konfliktów wewnętrznych.

 

Zabieg ten wywołuje uczucie błogostanu, który osiągany jest przez synchroniczne, miękkie i płynne ruchy terapeuty. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowo. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji. Masujący pracuje głównie przedramionami w rytm bardzo charakterystycznej tanecznej muzyki. Kojące dźwięki wprowadzają osobę masowaną w niezwykły nastrój.

 

Masaż oddziaływuje na osobę na wielu płaszczyznach:

 

Fizycznie – działa leczniczo na ciało, redukuje stres, blokady i napięcia, dociera do ukrytych schorzeń i wspiera uzdrawianie.

Emocjonalnie – pomaga się uspokoić, odciąć od negatywnych odczuć i emocji, wycisza i daje ukojenie.

Mentalnie/umysłowo – uspokaja myśli, doprowadza do stanu wyciszenia, pomaga pozbyć się negatywnego myślenia.

Duchowo/energetycznie – rozbija blokady negatywnych wzorców, poprawia i wzmacnia przepływ energii, pomaga osiągnąć harmonię.

Masaż Lomi Lomi zapewni Ci głębokie odprężenie i rewitalizację, napełni Twoje ciało i umysł nową energią. Poczujesz ożywienie i radość.