LASER/MEDYCYNA ESTETYCZNA

Laser diodowy amerykańskiej firmy Lumenis LightSheer DESIRE usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez FDA (Food&Drug Administrator) respektowany na całym świecie. W związku z tym oferowane zabiegi depilacji laserowej są całkowicie bezpieczne i eliminują poczucie dyskomfortu mogące występować w przypadku innych metod usuwania owłosienia.

 

Podstawą działania lasera jest niszczenie włosa za pomocą światła laserowego, które wypala komórki odżywcze włosa (znajdujące się w mieszku włosowym) i tym samym zapobiega ponownej regeneracji włosa i jego odrastaniu. Energia wytwarzana przez laser podczas depilacji jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 805nm. (bezpieczny zakres dla człowieka wynosi od 700-1000 nm.). Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcję organizmu.

 

Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją. Kosmetolog przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz włosa, gdyż od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera.

 

Przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej to:

 

Ciąża, karmienie piersią

Choroba nowotworowa

Świeża opalenizna zarówno uzyskana po słońcu jak i po solarium wymaga minimalnej przerwy od 4 do 6 tygodni

Leki światło-uczulające i niektóre zioła (nagietek, dziurawiec, skrzyp, herbata Figura) należy odstawić na 2 tygodnie przed zabiegiem depilacji

Aktywna opryszczka oraz infekcje skóry okolicy depilowanej, przeprowadzenie zabiegu jest możliwe po całkowity ich wyleczeniu

Depilacji woskiem, depilatorem, pęsetą nie można wykonywać przez okres minimum 4 tygodni przed każdym zabiegiem

Stosowanie kosmetyków z witaminą A i C wymaga 4 tygodniowej przerwy przed każdym zabiegiem

Terapia retinoidami wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a zabiegiem

Przed zabiegiem:

Tego samego dnia lub dzień wcześniej należy dokładnie ogolić skórę w miejscach planowanej depilacji

W dniu zabiegu skóra powinna być czysta, niczym nie posmarowana, lecz nawilżona

Po zabiegu:

Przez kilka dni stosować kremy łagodzące podrażnienia skóry, typu ALANTAN

Unikać kosmetyków na bazie alkoholu do czasu ustąpienia podrażnień

Nie opalać miejsc poddanych depilacji przez ok 4 tygodni

Nie stosować mocnych antyprespirantów, blokerów (dotyczy depilacji pach)

Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek zabieg usuwania owłosienia w naszym gabinecie przyniesie pożądane efekty, a depilacja laserowa będzie komfortowa.

CENNIK:

Górna warga  100 PLN

Broda  150 PLN

Szyja  200PLN

Skronie 100 PLN

Baki 150 PLN

Policzki 200 PLN

Kark 150 PLN

Uszy 100 PLN

Pachy 200 PLN

Ramiona 300 PLN

Przedramiona 250 PLN

Dłonie 150 PLN

Linia Bikini 250 PLN

Głębokie Bikini 350 PLN

Brzuch 200 PLN

Plecy 500 PLN

Klatka Piersiowa 400 PLN

Wokół Brodawek 120 PLN

Uda 300 PLN

Łydki 250 PLN

Laserowy peeling węglowy, znany również jako hollywoodzki zabieg Black Doll, wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego (Nd:YAG). Laser emituje wiązkę laserową aż trzech długościach fali: 532nm, 1064nm oraz 1320nm. Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY.

Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Cząsteczki węgla z maski CPY głęboko wnikają w najdrobniejsze nierówności, ujścia gruczołów łojowych, zagłębienia i pory skóry, a następnie absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozje. W następstwie tego zjawiska złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane. Warte podkreślenia jest zmniejszenie po zabiegu stanów zapalnych powstałych w przebiegu trądziku.

Peeling węglowy jest nie tylko zabiegiem głęboko oczyszczającym, stosowana podczerwień stymuluje komórki do wytwarzania nowych prawidłowych włókien kolagenowych, nadających skórze gęstość i jędrność. Właściwości fizyczne i chemiczne kolagenu zmieniają się bardzo wyraźnie wskutek starzenia. Objawami tych zmian są pojawianie się zmarszczek, suchość skóry oraz utrata jej jędrności i sprężystości. Laserowa stymulacja kolagenu wpływa na spowolnienie procesu starzenia skóry, pobudzając komórki do odbudowy. Zabieg rekomendowany jest więc również dla osób dojrzałych, których skóra wymaga stymulacji oraz pobudzenia procesów naprawczych.

 

Wskazania do laserowego peelingu węglowego Black Doll:

ziemista, szara cera

skóra tłusta

rozszerzone pory

duża obecność zaskórników otwartych i zamkniętych

nadmierne wydzielanie sebum

drobne zmarszczki

trądzik, krostki, grudki

utrata jędrności skóry

przebarwienia (w tym pozapalne przy leczeniu trądziku)

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na światło

zażywanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa, duże ilości rumianku), należy odstawić tydzień przed zabiegiem

zażywanie retinoidów, należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem

zażywanie antybiotyków i leków antydepresyjnych, należy odstawić tydzień przed zabiegiem

przerwanie ciągłości skóry w miejscu poddanym zabiegowi

aktywne infekcje wirusowe (opryszczka), bakteryjne, grzybicze w obrębie obszaru zabiegowego

ciąża i laktacja

bielactwo

łuszczyca

aktywna choroba nowotworowa, radioterapia, chemioterapia

epilepsja

Przygotowanie do zabiegu

nie należy opalać się (kąpiele słoneczne, solarium) na 3 tygodnie przed, jak i 2 tygodnie po zabiegu nie należy stosować zabiegów złuszczających (peelingi chemiczne, mechaniczne) na 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu, ponieważ wysusza skórę tydzień przed planowanym zabiegiem zaleca się spożycie 1,5-2l wody dziennie, w celu nawodnienia organizmu, co sprzyja lepszej regeneracji skóry po zabiegu

Postępowanie po zabiegu

Rekomendujemy stosowanie kremu nawilżającego dobranego przez kosmetologa 2-3 razy dziennie. Co najmniej przez dwa tygodnie przy wyjściu poza zamknięte pomieszczenia w słoneczny dzień należy stosować fotoprotekcję w postaci kremów z filtrem 30 lub 50. W dniu zabiegu nie zalecamy nakładania makijażu, ewentualnie można zastosować sypki podkład.

 

Częstotliwość

Zabieg można wykonywać kilka razy w roku w zależności od kondycji skóry. Minimalna przerwa między zabiegami wynosi 3 tygodnie.

 

Kiedy najlepiej wykonać zabieg?

Laserowy peeling węglowy Black Doll jest zabiegiem całorocznym z zachowaniem odpowiedniej fotoprotekcji.

Jeśli klient nie opalał się przez 3 tygodnie przed zabiegiem i nie planuje opalać się przez kolejne 2 tygodnie po zabiegu, zabieg można wykonać nawet w szczycie sezonu letniego (szczególnie przy biurowym trybie pracy). Ważne jest stosowanie kremów z filtrem SPF 30 lub 50 co 2-3 godziny podczas przebywania na słońcu nakładając odpowiednio grubą warstwę (tylko wtedy stosowanie kremów z filtrem ma sens. Dodamy tutaj, że stosowanie na co dzień kosmetyków do makijażu czy kremów na dzień z filtrem nie rozwiązuje problemu i nie ma większego sensu, ponieważ filtr działa przez 2-3 godziny, makijaż czy krem na dzień zazwyczaj nakładamy rano, kiedy promieniowanie nie jest najsilniejsze, a filtry zapychają pory, więc nie należy używać ich w nadmiarze w sytuacjach, kiedy nie są potrzebne).

Skóra najbardziej potrzebuje zabiegu Black Doll jesienią i zimą, kiedy zanieczyszczenie powietrza w Polsce znacznie przekracza dopuszczalne europejskie normy.

 

Efekty uboczne

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, może być też odczuwalne napięcie skóry i lekkie opuchnięcie. Po trzech dniach od wykonania peelingu, może pojawić się także delikatne złuszczanie, tzw. łupieżowe, wyczuwalne przy dotyku obszaru poddanego zabiegowi.

Cena:

Twarz 240zł
Twarz+Szyja 280zł
Twarz+Szyja+Dekolt 360zł
Plecy górna partia 280zł
Plecy 400zł
Czoło 120zł
Polika 120zł
Linia żuchwy 120zł

 

Laserowe leczenie grzybicy paznokci urządzeniem LUNULA to bezpieczna i potwierdzona terapia leczenia. Jest ona bezbolesna i bezdotykowa, przywraca piękno i zdrowie Twoim paznokciom.

Grzybica paznokci nóg i rąk to inaczej grzybicze zakażenie paznokci. Jest to bardzo częsta infekcja, która rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Jest wywoływana głównie przez tzw. dermatofity, grzyby z rodzaju Candida (drożdżaki), bądź pleśniowce. Pojawia się na końcu łożyska paznokcia, skąd rozprzestrzenia pod paznokciem, osłabiając go, przez co staje się on łamliwy i zaczyna oddzielać od skóry. Nie można bagatelizować tej dolegliwości, ponieważ w zaawansowanym stadium jest trudna do wyleczenia.

Tradycyjne leczenie grzybicy paznokci jest długotrwałe i często nieskuteczne. Maści i lakiery zazwyczaj nie poprawiają stanu płytki paznokciowej, a wielomiesięczne kuracje lekami doustnymi obciążają wątrobę i cały organizm. Zabiegi laserem Lunula są bezbolesne, nie uszkadzają płytki paznokciowej, a 4 zabiegi wystarczą, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu dwóch długości fal, przez co precyzyjnie dociera do istoty problemu, a także skutecznie przeciwdziała dalszemu rozwojowi choroby. Innowacyjna technologia przyczynia się nie tylko do zahamowania objawów, ale również pobudza procesy immunologiczne paznokci po to, by stały się one bardziej odporne na wpływ czynników zewnętrznych.

Laser Lunula stosowany jest także do regeneracji macierzy i płytki paznokcia. Terapia rekonstrukcji i pielęgnacji laserem Lunula jest doskonałym sposobem na odnowę paznokcia, remedium na przywrócenie do formy zmęczonych, forsowanych zabiegami kosmetycznymi, w tym po zastosowaniu lakierów hybrydowych, tipsów i żeli lub codziennym trybem życia paznokci.

Wskazania: zaawansowana grzybica paznokci rąk i nóg, zmiany grzybicze w obrębie płytki paznokciowej, zniekształcone, matowe, bez połysku paznokcie, zmieniony kolor paznokcia, białe, żółte lub brązowe zabarwienie na paznokciach, uszkodzenie macierzy paznokcia, kruche i łamliwe paznokcie, rozwarstwiające się paznokcie, częste używanie lakierów hybrydowych, żeli, tipsów, paznokcie uszkodzone mechanicznie


Przeciwwskazania: nowotwór, keloidy, bliznowacenie, opryszczka, infekcje, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, poparzenia słoneczne na stopach, przyjmowanie leków fotouczulających lub przeciwzakrzepowych.

Leczenie grzybicy paznokci u dłoni lub stóp 400zł

Pakiet 4zabiegów: 1200 zł w odstępie tygodniowym.
Pakiet 6zabiegów: 1600zł
Pakiet 8zabiegów: 2000zł

Regeneracja paznokci u dłoni: 200zł
Pakiet 4 zabiegów 600zł

Regeneracja paznokci u stóp 250zł
Pakiet 4 zabiegów 800zł

Nie ma znaczenia ilość paznokci jaką obejmuje kuracja.


Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

Usuwanie tatuaży laserem neodymowo – yagowym (Nd:YAG) to jedyna tak bezpieczna metoda pozwalająca na całkowitą redukcję pigmentu w skórze. Za pomocą lasera można usunąć ciemne tatuaże wykonane przy pomocy kolorów tj.: czarny, szary, grafitowy oraz elementy wykonane kolorem czerwonym.

 

Końcowy efekt osiąga się po serii zabiegów laserowych, której długość jest zależna m.in. od głębokości wstrzyknięcia pigmentu, nasycenia tatuażu i jakości użytego pigmentu (końcowy efekt usunięcia tatuaży amatorskich wykonywanych pigmentem niskiej jakości np. tuszem z długopisów, jest trudny do określenia). Szybkość pojedynczej sesji usunięcia tatuażu zależy od powierzchni, głębokości i rodzaju tatuażu.

 

Jak wygląda mechanizm laserowego usuwania tatuażu?

Kiedy pod skórę wstrzykiwany jest pigment, jako mechanizm obronny tworzy się stan zapalny i wytwarzają się tkanki otaczające cząsteczki pigmentu. Dzięki temu makrofagi, czyli wyspecjalizowane immunologiczne komórki żerne organizmu, nie mają do nich dostępu i nie mogą usunąć tych cząsteczek. Cząsteczki pigmentu są również za duże dla makrofagów. Gdy przeprowadzamy zabieg laserowy, wiązka o odpowiednio dobranej długości fali dociera w skórę, rozbija cząsteczki pigmentu na mniejsze części i uszkadza tkankę je okalającą, która wcześniej chroniła pigment przed dostępem makrofagów. Dzięki temu makrofagi mają możliwość usunięcia pigmentu, w wyniku czego tatuaż blednie z zabiegu na zabieg.

 

Czy podczas zabiegu laserowego usuwania tatuażu powstają blizny?

Laserowe usuwanie tatuażu jest obecnie jedynym sposobem pozwalającym na usunięcie tatuażu bez uszkodzenia skóry i z wyeliminowaniem ryzyka powstania zmian bliznowatych. W tatuażach amatorskich barwnik może znajdować się na różnej głębokości. Podczas wykonywania takich tatuaży niestety często dochodzi do powstania blizn, które stają się widoczne dopiero po usunięciu tatuażu. Zabieg laserowego usuwania tatuaży jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje powstania blizn. W miarę blednięcia tatuażu mogą natomiast uwidocznić się blizny, które były w miejscu zabiegowym przed wykonaniem tatuażu lub powstały podczas zabiegu wykonywania tatuażu i były dotychczas niewidoczne.

Ile zabiegów należy wykonać, by laserowo usunąć tatuaż?

Proces naświetlenia tatuażu laserem musi być powtórzony kilkukrotnie. Przerwy między zabiegami wynoszą od 4 tygodni do 3 miesięcy (lub nawet dłużej), a konkretne przerwy są rekomendowane przez kosmetologa na podstawie m.in. stopnia nasycenia tatuażu, ilości wykonanych zabiegów itp. Wydłużenie przerwy między zabiegami nie powoduje cofania się procesu.

Przy planowaniu pokrycia tatuażu nowym (tzw. cover up) lub rozjaśnienia makijażu permanentnego brwi wystarczy zazwyczaj od 1 do 3 zabiegów.

Nie można przewidzieć konkretnej ilości zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia tatuażu. Dla większości przypadków ilość zabiegów określana jest od 4 do 10, jednak zawsze jest to sprawa indywidualna, która zależy od jakości pigmentu, jego gęstości, rodzaju, głębokości podania w skórę, miejsca, rodzaju skóry, koloru, a także wieku tatuażu i wydolności układu immunologicznego. W skrajnych przypadkach całkowite zlikwidowanie tatuażu jest niemożliwe.

Czy laserowe usunięcie tatuażu boli?

Ból podczas usuwania tatuażu jest porównywalny do tego podczas wykonywania tatuażu, jednak o mniejszym stopniu nasilenia.

Jakie efekty towarzyszą usuwaniu tatuażu?

W większości przypadków występują jedynie zaczerwienienie i minimalna opuchlizna, która ustępuje w ciągu kilku dni, a także świąd i większa wrażliwość skóry bezpośrednio po zabiegu. Sporadycznie przy usuwaniu tatuaży kolorowych powstają strupki powierzchowne i łatwo gojące się, spowodowane tym że głowica do usuwania koloru emituje światło, którego chromoforem jest m.in. kolor czerwony, czyli hemoglobina. Występuje rzadko spotykana możliwość uaktywnienie się na naświetlanym obszarze wirusa opryszczki u nosicieli tego wirusa. Możliwe są zmiany pigmentacji skóry – przebarwienia i odbarwienia występujące częściej u osób o ciemniejszych fototypach skóry, które zanikają w ciągu 3 – 6 miesięcy. Na naświetlanym obszarze mogą wystąpić również zasinienia skóry, zanikające w ciągu 5 do 15 dni i brązowe zabarwienie, które może utrzymywać się do 3 miesięcy. Po zabiegu zakładamy jałowy opatrunek. Zabiegi nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Jak należy postępować po zabiegu laserowego usuwania tatuażu?

Przez 24 godziny po zabiegu nie należy myć miejsca zabiegowego i należy starać się utrzymywać je w suchości. Nie wolno korzystać z sauny, basenu i uprawiać sportu, podczas którego miejsce zabiegowe mogłoby się spocić. Między zabiegami należy chronić obszar zabiegowy przed promieniowaniem słonecznym.

Rekomendujemy stosowanie kremów i maści przyspieszających gojenie, np. Solcoseryl, Tribiotic, Linomag.

Czy można laserowo rozjaśnić, zmienić kolor lub usunąć makijaż permanentny?

Kosmetycznym rodzajem tatuażu jest makijaż permanentny. Zabieg ten polega na wprowadzeniu do skóry barwnika na niewielką głębokość. Również taki rodzaj tatuażu można usunąć przy użyciu lasera. Wykonujemy laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi. Nie wykonujemy usuwania makijażu permanentnego na górnej i dolnej powiece, a także na ustach.

Jakich kolorów nie usuwa laser?

Laserowo nie usuwa się barwnika żółtego, pomarańczowego, białego i zielonego. Jeśli tatuaż zawiera jedynie elementy w tych kolorach, to usunięte zostaną kolory inne niż wymienione, a elementy żółte, pomarańczowe, białe i zielone zostaną. Laserowe usuwanie tatuażu zawierającego te kolory ma sens wtedy, gdy elementów zielonych, białych, żółtych i pomarańczowych jest niewiele lub pod cover up.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża i karmienie piersią

świeża opalenizna (do 3 tygodni)

zaburzenia krzepliwości krwi

skłonność do powstawania blizn (głównie przerosłych, keloidów)

zażywanie leków światło uczulających (np. antydepresanty, niektóre antybiotyki, aspiryna, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – informacja o powodowaniu nadwrażliwości na światło, jeśli występuje, zawarta jest zawsze w ulotce leku) oraz ziół światło uwrażliwiających tj.: dziurawiec, nagietek, jeżówka itp. (należy odstawić je na 2-3 tygodnie przed zabiegiem)

przyjmowanie leków z grupy retinoidów (należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem)

Jakiej wielkości tatuaż można usunąć w czasie jednej sesji?

Maksymalny rozmiar tatuażu, który naświetlamy podczas jednej sesji wynosi 250 cm2. Jest to związane z ograniczoną zdolnością układu immunologicznego do poradzenia sobie z większą ilością barwnika, który jest ‘zjadany’ przez makrofagi – komórki układu immunologicznego.

Cena:

Brwi 200 PLN USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

od 180 PLN USUWANIE TATUAŻU


Zamykanie naczynek to cykl 2 – 3 zabiegów wykonywanych w odstępie czasowym co 6 – 8 tygodni. Większa ilość zabiegów jest wymagana w skomplikowanych przypadkach. Światło lasera o odpowiednich parametrach powoduje koagulację hemoglobiny w naczynku. Efektem jest całkowita likwidacja naczynka, które w dalszej kolejności jest przez organizm usuwane. Efekt zabiegu jest trwały

Wskazania: rozszerzenia trwałe w obrębie skóry właściwej, naczynka krwionośne widoczne przez naskórek, zaczerwienienie, rumień, rozszerzone naczynka, pajączki, teleangiektazje.

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, terapia hormonalna, fotodermatozy, choroby pęcherzowe skóry, bielactwo, łuszczyca, reticularis, padaczka, rozrusznik serca, skłonności do przebarwień lub bliznowców, ciąża, karmienie piersią, świeża opalenizna, samoopalacz, kremy lub maści z witaminą A, terapia doustna retinoidami, leki i zioła światło uczulające, leki przeciwbólowe, kuracja antybiotykami, leki rozrzedzające krew, alkohol, przeziębienie, stany zapalne, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry w miejscu zabiegowym, znieczulenie ogólne, zabiegi operacyjne, znieczulenie miejscowe, szczepienia, zabiegi złuszczające na twarz, zabiegi naruszające ciągłość naskórka.

Cena:
1 naczynko 150 zł
Nos 200-400zł
Broda 200-400zł
Polika 200-400zł
Twarz 400-600zł
Dekolt 300-500zł

Toksyna botulinowa jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której podano zastrzyk.

-Zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy

-Wokół oczu („kurze łapki”)

-Poprzeczne na czole

-Pomiędzy brwiami („lwia zmarszczka”)

-Zmarszczki dolnej części twarzy – „bruzdy marionetki”, na szyi, brodzie

-Nadpotliwość dłoni i stóp

 

Efekt działania botoxu pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 4-6 miesięcy. Zabieg wówczas powinniśmy powtórzyć.

Zabiegi można powtarzać co 6 – 8 miesięcy nie częściej niż co 3 miesiące. Jest to jeden z tych zabiegów do których pacjenci wracają z ochotą, ponieważ daje bardzo szybkie i długotrwałe efekty, które wszyscy wokół zauważają .

CENA od: 650zł

Zabieg przeznaczony do wypełniania fałdów nosowo wargowych i ubytków objętościowych o przedłużonym czasie działania. Naturalny efekt i bezpieczeństwo preparatu to dodatkowe atuty.

 

Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich rusztowanie. W kosmetyce jest on stosowany pod postacią hydroksyapatytu wapnia o nazwie. Jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej, służy do wypełniania ubytków skórnych na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą rusztowanie, które stymulują wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Nie jest to jednak wypełniacz permanentny. Nośnik żelowy ulega rozpuszczeniu w ciągu kilku miesięcy, a mikrogranulki przez kolejne miesiące. Efekty preparatu średnio utrzymują się około 18 miesięcy, po czym ulegają degradacji.

 

Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo-wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz wszystkich ubytków tkankowych. Przy pomocy preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia grzbietów rąk.

 

Zabieg jest niemalże bezbolesny dzięki dodatkowi preparatu znieczulającego wewnątrz strzykawki.

Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. W miarę wchłaniania się nośnika żelowego, narasta efekt stymulacji własnego kolagenu, utrzymujący długotrwałe wypełnienie.

 

Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. U większości pacjentów wypełnienie utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

 

CENA od: 800zł

Kwas hialuronowy przede wszystkim nawilża i nawadnia komórki oraz wypełnia zmarszczki w zależności od zastosowanego preparatu możemy:

– poprawić owal twarzy,

– skorygować nos,

– zlikwidować bruzdy wargowo-nosowe,

– zlikwidować efekt opadających kącików ust

– zlikwidować efekt „chomiczków”

– wypełnić policzki,

– zlikwidować cienie i worki pod oczami Eye Bag.

Przeciwwskazania: przyjmowanie preparatów rozrzedzających krew, stany zapalne skóry, skłonność do powstawania blizn przerostowych, choroby o podłożu autoimmunologicznym, ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

 

Cena od: 800zł

Procedura zabiegu na opadające powieki polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plasma IQ, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

 

Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, trądzik, blizny potrądzikowe, zmiany skórne, rozstępy, blizny pooperacyjne, kępki żółte.

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, choroby serca, choroby układu krążenia, cukrzyca, choroby tarczycy, choroby układu nerwowego, choroby oczu, choroby psychomatyczne, przyjmowanie leków (tetracykliny, izotretynonina), ciąża, okres laktacji.

CENA od: 900 zł

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

 

EFEKTY ZABIEGOWE:

 

-przebudowa tkanki:

-redukcja blizn potrądzikowych,

-redukcja nadpotliwości,

-działanie termo koagulacyjne,

-odmładzanie,

-redukcja rozstępów,

-zmniejszenie porów,

-lifting,

-likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,

-usuwanie przebarwień i plam,

-szybki proces gojenia,

-efekty widoczne po pierwszym zabiegu.

 

 

Cena:

Twarz 600zł

Twarz+Szyja 800zł

Twarz+Szyja+Dekolt 1000zł

Przy zakupie serii 4 zabiegów twarz+Szyja+ Dekolt Gratis = 800złx4

Brzuch 700zł

Uda 900zł

Terapia osoczem bogatopłytkowym to nowatorska metoda odżywienia, rewitalizacji skóry na twarzy co przyczynia się do spłycenia zmarszczek. Osocze bogatopłytkowe ma działać profilaktyczne, zaczynając w wieku 25 lat stymulujemy komórki do odnowy dzięki czemu przyczyniamy się do ich ciągłej stymulacji dzięki czemu nie starzeją się. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego inaczej zwany jest wampirzym liftingiem. 

Wskazania: szara, zmęczona cera, zwiotczała, zmarszczki, kurze łapki, łysienie.

Przeciwwskazania: przyjmowanie preparatów antykoagulacyjnych, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, choroby krwi, ciąża, okres laktacji, przyjmowanie leków na rozrzedzenie krwi.

 

Cena : 600zł

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

 

 

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu! 

 

 

Wskazania:

 

„Worki” i opuchnięcia pod oczami

Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych

Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu

Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

Przebieg zabiegu:

 

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

 

Wygląd skóry po zabiegu:

 

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

 

Efekty zabiegu:

 

– Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie „worków” pod oczami i poprawę napięcia skóry

– Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta

– Dochodzi do poprawy krążenie, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.

 

Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce. 

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

– Ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry

– Miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe

– Cukrzyca niewyrównana

– Choroba nowotworowa

– Alergie na stosowany preparat

– Przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

 

Cena: 250zł

LumiSCAN gen. 3.0. jest czymś więcej. To innowacyjne urządzenie działa bowiem w oparciu o aż 4 technologie następujące po sobie:

  1. najpierw skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach (technologia VisionSCAN 3D®),
  2. następnie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (NL, SL, UV, PL),
  3. mierzy podstawowe parametry skóry (technologia TouchSCAN®),
  4. aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.

Komputerowa analiza generuje bardzo szczegółowe dane, które są niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. Pacjent ma możliwość przyjrzenia się swoim wynikom z bliska (na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej) i na ich podstawie kosmetolog może wskazać najskuteczniejszą terapię.

W przeciwieństwie do tradycyjnej dermokonsultacji z wykorzystaniem lampo-lupy, kosmetolog obrazuje Klientowi na monitorze problemy cery naczyniowej, ukrytych zmarszczek, cieni pod oczami, przebarwień, rozszerzonych porów, porfiryn (bakterii bytujących na skórze) oraz plam pigmentacyjnych. Klienci podczas badania cery mogą dowiedzieć się jaki jest obiektywny wiek ich skóry, a także jaki jest poziom nawilżenia, aktualny stan cery oraz jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja domowa w oparciu o szczegółowe wyniki komputerowej analizy.

Dzięki tak przeprowadzonej dermokonsultacji, kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować i wytłumaczyć Klientowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje szczegółowe dane o skórze Klienta – niezbędne do zaplanowania terapii naprawczej.

LUMISCAN gen. 3.0. laureatem głównej nagrody w kategorii „produkty innowacyjne i nowatorskie” podczas największej w Polsce konferencji „Lider Biznesu Beauty 2019” organizowanym przez magazyn Beauty Inspiration. 


Zabiegi nawilżające

Zabiegi odmładzające

Zabiegi na lato